Bft Eos 120 Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

Bft eos 120 seksiyonel garaj kapısı motoru üretilen garaj kapısı motorları içersinde bir tek model ile satışa sunulmaktadır. Zorluklara karşı dayanım gösterecek şekilde en ince ayrıntısına kadar titizlikle üretilen bu ürünün basit ve hızlı montaj imkanı ürünün cazibesini daha da arttırmaktadır. Otomatik garaj kapılarınızda ihtiyacınızı karşılayabilecek nitelikte olan bu motor çeşidi akıllı ve yenilikçi teknoloji ile üretilmektedir. Mekanizmanın kontrol ünitesi üzerinden hata bulma fonksiyonu olması muhtemel problemlerin kolaylıkla giderilmesini sağlamaktadır. Ayrıca yine çalışma parametrelerinin otomatik olarak sistemli bir şekilde kontrol ünitesi üzerinden ayarlanabilmesi kullanım kolaylığını ön plana çıkarmaktadır.

Montaj esnasında herhangi bir bağlantı parçasına ihtiyaç duymadan garaj kapısı motorunu direkt olarak tavana monte ettirebileceğiniz bu modelin rayın üst bölümünde yer alan oluklarıyla da montaj kablolarını gizleyebilmektedir.

Çeşitli özellikleri bir arada bulabileceğiniz bu kapı motorunda kontrol ünitesiyle kapı sonlandırma ayarları yapılabilmektedir. Enkoderli sistem sayesinde gerçekleştirebileceğiniz bu uygulama ürünü rahatlıkla kullanabilmenizi sağlamaktadır. ürün kilitsiz çalışma özelliği göstererek kolaylıkla 5m kadar kısa süre içersinde açılıp kapanabilmektedir. Sınırlama ve çarpmalara karşı emniyet sistemiyle donatılan bu ürün grubu modeli herhangi bir anlı ya da cansız nesne ile çarpışma esnasında durarak aksi yönde hareket kabiliyeti göstermektedir. Yoğun kullanımlarınız için tadarlanan bft eos 120 seksiyonel garaj kapısı motoru -15 derece ile 60 derece arasında sorunsuz bir çalışma performansı sergileyerek uzun ömürlü kullanımlarınıza elverişli kılar. İp ile serbest bırakma yapabileceğiniz bu model ıpx0 koruma sınıfına da dahil edilmiştir. Ayrıca herhangi bir elektrik kesintisi durumunda otomatik olarak akü ile çalışma özelliği de gösterebilen bu modelin mekanizma ağırlığı yalnızca 8kgdır.

Fonksiyonelliğini ve işlevselliğini arttırabileceğiniz birçok aksesuar eklentileriyle de kullanımda kolaylığı zenginleştirebileceğiniz ürünün satış, satış sonrası servis ve destek hizmetleri bizler tarafından verilmektedir. Kaliteyi en uygun fiyatlarla alarak sizler de yaşam alanlarınızda pratikliğin ve rahatlığın keyfini yaşayın.

Paylaş

Bft Seksiyonel Garaj Kapısı

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?