Bariyerler, istenmeyen kontrolsüz araç girişi engellemek ya da giriş ve çıkışların kontrollü olması için en iyi çözümdür. Girişi ve çıkışlarda istenmeyen araçların girişlerinin kontrol altında tutulması için bariyer kullanarak bunu engellemek hem can hem de mal güvenliği açısından son derece önemli bir konudur. Suikast, terör saldırıları ve araç giriş çıkışlarının olması istenmeyen alanlara maximum güvenlik sağlamak amaçlı üretimini yapmış olduğumuz yerden çıkan mantar bariyerler, suikast kapanları vb. güvenlik sistemlerimizin tüm ayrıntılı bilgi ve resimlerini ürünler grubumuzda görebilir, ihtiyacınız olan ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bariyer sistemleri, 2 metreden 6 metreye kadar uzunluğa sahip olabilmektedir. Hızları ise, bölgenin ve araç trafiğinin sirkülasyonuna göre ayarlanabilmektedir. Kontrol edilmesi son derece kolaydır. Uzaktan buton kumandalı, kart okuma sistemi ve plaka okuma sistemleri ile de çalışmaktadır.

Bariyer sistemleri farklı çeşitlere sahip olmaktadır. Genellikle en çok kullanımı gerçekleştirilen bariyer sistemleri, mantar bariyerler ve kollu bariyerler olmaktadır. Mukavemeti en iyi bariyerler ise mantar bariyerlerdir. Kollu bariyerler ise azami güvenliğin oluşturulması için tercih edilmektedir. Bunların dışında sabit baba, şerit bariyerler, hız kesiciler, yer tuzakları ve roadblocker gibi bariyer sistemleri de bulunmaktadır.

Bariyer sistemlerinin kullanım alanları, bariyer sistemleri fiyatları ve bariyer sistemleri hakkında birçok konuda bilgi sahibi olmak için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?