Müstakil evlerin, villaların, toplu konutların ve fabrikaların teknolojik estetiği bir arada sunarak garaj kapıları kuruyoruz. Değeri ne olursa olsun aracınızı korumak görevinizdir. Garajlarınızı emniyetli kapı sistemlerimizle koruyarak aracınızı sadece çalınmaya karşı değil, kötü amaçlı kişilerin verebileceği hasarlardan, kötü hava şartlarından, yazın sıcağından, kirden korumuş olursunuz.

Nice Titanyum olarak  sizlere birbirinden farklı garaj kapısı tasarımları sunuyor. Konutunuzun mimarisine en uygun tasarımı, işlevsellik ile birleştirerek sizlere güven ve estetiği sunuyoruz.

Garaj kapılarında aranılan "dayanıklılık" kavramı ürünlerimizde üst düzeyde tutulmuş ve dayanıklılığı artırılmış malzeme kullanılmıştır. Garaj kapısı imalatlarımızda darbelere, rüzgara ve kötü koşullara dayanıklılığı artırılmış paneller kullanılmaktadır.

Nice Titanyum tarafından kurulan garaj kapılarımız. oluşabilecek bir acil durum için ani emniyet sistemi ile üstün güvenlik donanımına sahiptir. Elektrik kesilmesi durumlarında elle kontrol son derece basitleştirilmiştir.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?