Bft Argo Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

Akıllı teknolojinin sunduğu imkanlarda ürün modellerine yenilerini ekleyen bft Türkiye bft argo seksiyonel garaj kapısı motorunu da satışa sunmaktadır. Hem kullanışlı hem de küçük, portatif yapısı ile tahrik olmuş alanlarda bile rahatlıkla uygulanabilen bu motor modeli dahili serberst bırakma özelliğiyle elektirik kesintisi durumunda bile manueli alma özelliği gösterebilmektedir. Ürün grubu içerisinde iki farklı model ile satışa ve kullanımınıza sunulan modellerimizin lcd ekranlı modelinde kolaylıka programlama yapılabilmektedir.

Akıllı teknolojinin getirdiği yeniliklerle donatılan garaj kapısı motoru çarpmalara karşı da tork sınırlama özelliğiyle emniyet sağlamaktadır. bu tork sınırlama özelliği garaj kapısına herhangi bir canlı yada cansız nesnenin çarpması sonucu kapı mekanizmasının durarak aksi yönde çalışmasına olanak sağlamaktadır. kapının yavaş açılıp kapanmasını sağlayan enkoder sistem hızlı açılıp kapanma esnasında oluşabilecek arızaların önüne geçmektedir. Kilitli çalışma özelliği de bulunan ürün grubu motor modelleri -20 ile 55 derecede sorunsuz şekilde çalışabilmektedir. Herhangi bir elektrik kesintisi durumunda akü ile çalışabilen modellerimiz ıpx0 koruma sınıfına da dahil edilmiştir. Ürün modellerinin ise kendi mekanizma ağırlığı yalnızca 10kgdır.

Garaj kapılarınıza uygun motor çeşitlerinin yanı sıra garaj kapılarınızın kullanımını daha işlevsel hale getiren çeşitli aksesuarlar da üretilerek kullanım kolaylığı sunulmaktadır. Yaşam alanlarınızda garaj kapılarınızı kullanım kolaylığı sağlayan çeşitli aksesuarlar bft argo seksiyonel garaj kapı motoru ile uyumlu ve sorunsuz şekilde çalışabilmektedir. Sizler de bft argo seksiyonel garaj kapısı motoru ve daha ihtiyaç duyduğunuz birçok aksesuar çeşidi için firmamızı arayarak bilgi sahibi olabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıca sipariş sonrası servis ve destek hizmetlerimizden kolaylıkla yararlanabilmektesiniz. İhtiyacınız olan her şeyi sizler de firmamızda kolaylıkla bulabileceksiniz.

Paylaş

Bft Seksiyonel Garaj Kapısı

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?