Bft Efor Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

Bft efor seksiyonel garaj kapısı motoru ürün grubu güvenilir kullanımlarınıza uygun olarak 4 farklı modelden oluşarak bft Türkiye garantisiyle satışa sunulmaktadır. Ürün grubu içerisinde farklı modeller farklı özelliklerle beğeninizi kazanacak ve ihtiyaçlarınıza çözüm olacak. Aynı zamanda hafifliği ve küçük yapısıyla da dikkat çeken ürün yapısı akıllı teknolojinin son harikalarından olacak niteliktedir. İleri otomasyon teknolojisinde çığır açan bft Türkiye standart limit swich sistemi ile ürünlerini donatarak 100mm ene sahip portatif bir ürün grubunu müşterilerine sunmaktadır. Garaj kapısı motoru hafifliği ürünün garaj kapılarına montajı da kolay hale getirmektedir.

Bft efor seksiyonel garaj kapısı motor modelleri çeşitli özellikler bakımından farklılık arz edebilmektedir. Her ürün modeli birbirinden bağımsız fonksiyonel özellikler sergilemektedir. Bazı modellerde zincirle serbest bırakma özelliğine sahip olmakla birlikte bazı modellerde yalnızca ip ile serbest bırakma sistemi bulunmaktadır. Kontrol ünitesi üzerinden rahatlıkla otomatik ayarlama işlemlerini yapabileceğiniz ürün grubu ıp54 koruma sınıfına dahildir. Kullanım rahatlığınızı ön plana çıkarmak adına dilerseniz tüm modellere aksesuar eklentilerini monte ettirebilirsiniz. Her modele uyum sağlayacak çeşitli aksesuarların da üretimini gerçekleştiren bft Türkiye kaliteyi estetikle bütünleştirerek tüm ürünlerini uzun ömürlü kullanımlarınıza uygun olacak şekilde dizayn etmektedir. Uzaktan yönetimi sağlayabileceğiniz aksesuar eklentilerinde kumanda çeşitleri hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıracak niteliktedir.

Sizler de ihtiyaç duyduğunuz otomatik kapı sistemlerinde gereken her şeyi fazlasıyla bulabileceksiniz. İhtiyaç duyduğunuz ürün için firmamızı arayarak detaylı bilgi edinebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Kısa süre içerisinde servis ekibimiz tarafından montajı gerçekleştiren ürününüz uzun ömürlü kullanımlarınıza hazır halde müşterilerimize teslim edilmektedir. Ayrıca satış ve servis sonrası destek hizmetlerimizden de kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Kaliteyi en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz firmamızı sizler de hemen arayarak karlı çıkabilirsiniz.

Paylaş

Bft Seksiyonel Garaj Kapısı

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?