Bft igea Elektromekanik Tip Kanatlı Kapı Motoru

Güvenli ve uzun ömürlü kullanımlarınıza uygun olarak bft garantisiyle üretilen bft igea elektromekanik tip kanatlı kapı motoru ürün grubu içerisinde ihtiyaçlarınıza göre farklı modellerle karşınıza çıkmaktadır. Geniş sütunlu kapılara montaj imkânı tanıyan sistemle donatılan ürün grubu modelleri kullanışlı bir kol yapısına sahiptir. Kablo kirliliğini, herhangi bir durumda arıza ihtimalini ve montaj kolaylığı sağlayan sistemle dizayn edilmesi ürünün müşterilerimiz için daha cazip gelmesini sağlamaktadır. Güvenlik standartlarına uygun olarak makine talimatları doğrultusunda en iyi çalışma performansı sergileyen bft igea elektromekanik tip kanatlı kapı motoru kilitli çalışma sistemine sahiptir.

Kontrol ünitesinden termik koruma sistemine sahip olan ürün grubu modellerinin 90 derecede açılıp kapanma süresi 15 saniye kadardır. Serbest bırakma sisteminde kişisel anahtarlı uygulama mevcut olup yarı yoğun ve yoğun kullanımlarınız için üretilmiştir. Ürün grubu içerisinde üç farklı model bulunmakla birlikte -15 derece ile 60 derece arasında sorunsuz çalışma performansı rahatlıkla gerçekleşmektedir. Ip44 koruma sınıfına dahil edilen ürün modellerinin bazılarının mekanizma ağırlığı 16kg iken bazı modellerde 6kg a kadar düşmektedir. Yine bazı modellerinde akü ile çalışma özelliği bulunurken bazı modellerde akü ile çalışma özelliği bulunmamaktadır.

Bft igea elektromekanik tip kanatlı kapı motoru ürün gurubu arasında modellerine göre çeşitli aksesuar eklentileri de yaparak kullanımda pratikliği ön plana çıkarabilirsiniz. Modelle göre tercih edebileceğiniz aksesuarlar arasında; dahili kontrol ünitesi çeşitleri, iki ve dört kanallı kumanda çeşitleri, emniyet fotoseli çeşitleri, antenli ve kablolu flaşörler, elektromanyetik kilit, akü şarj kiti, dahili ve harici kart çeşitleri bulunmaktadır. Satış sonrası servis ve destek hizmeti de veren bft Türkiye’nin ihtiyaçlarınıza uygun kaliteli üretimleri uzun vadede kullanımınızı sağlamaktadır.

Paylaş

Bft Hidrolik Tip Kanatlı Kapı

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?