Bft Forb Endüstriyel Tip Katlanır Kapı Motoru

Günümüzde artık birçok mekanda kullanılabilen katlanır kapı mekanizmaları üretimini de gerçekleştiren firmamız ihtiyacınıza uygun bir modelle endüstriyel kanatlı kapı mekanizmaları ve motor çeşitlerini satışa sunmaktadır. Geniş alanlar için katlanır tip kapı modellerine uygun olarak üretilen bft forb endüstriyel tip katlanır kapı motoru çeşitleri kapının kapanma esnasında otomatik kilit sistemiyle donatılarak serbest bırakma mandalı ile çarpmalara karşı emniyeti ve güvenli kullanımlarınızı rahatlıkla sağlamaktadır. Makine talimatları doğrultusunda güvenli kullanımlarınıza en uygun olacak şekilde dizayn edilen ve üstün çalışma performansı sergileyen ürün grubu modelleri basit ve hızlı montaj imkanını da beraberinde getirmektedir.

Teknolojinin yenilikleriyle donatılan ürün grubu çarpma emniyet sistemi sayesinde herhangi bir canlı ya da cansız nesne ile çarpışması durumunda durup alsi yönde hareket etmesini sağlayacak mekanizmayla üretilmiştir. Geniş alanlarınızda maksimum kapı alanı ve ağırlığı 2,4m2 olan ürün kilitli çalışma özelliği gösterecek şekilde dizayn edilmiştir. Kapının otomatik olarak açılıp kapanma süresi yaklaşık olarak 13 saniye gibi kısa bir süre olmakla birlikte bu kapı modelleri için üretilen tüm motor çeşitleri kontrol ünitesinde termik koruma da içermektedir. Ayrıca ürün grubu modelleri ıp20 koruma sınıfına da dahil edilmiştir. Bft Türkiye garantisi altında üretilen ürün grubu modelleri mandallı serbest bırakma sistemi ile yoğun kullanımlarınıza elverişli şekilde üretilmiştir. Ürünün mekanizma ağırlığı 13kg olmakla birlikte ürün grubu modelleri -15 derece ile 60 derece arasında sorunsuz bir çalışma performansı sergilemektedir.

Kullanım kolaylığınızı ve pratikliği ön plana çıkaracak olan aksesuar eklentileri de yapabileceğiniz bft forb endüstriyel tip katlanır kapı motoru çeşitlerinde aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri bulabileceksiniz. Sizler de firmamızı arayarak ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Kısa süre içerisinde servis personellerimiz tarafında montajı gerçekleştirilen siparişleriniz kullanımınıza hazır halde sizlere teslim edilmektedir. Ayrıca satış sonrası servis imkanlarımızdan yararlanabileceğiniz gibi destek hizmetlerimizden de dilediğiniz zaman tüm soru ve sorunlarınıza karşı çözüm bulabilirsiniz.

Paylaş

Bft Katlanır Kapı

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?